MCR03EZPFX4303
MFR.Part #
MCR03EZPFX4303
JLCPCB Part #
C308261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS