MCR03EZPFX3481
MFR.Part #
MCR03EZPFX3481
JLCPCB Part #
C308249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS