MCR03EZPFX3321
MFR.Part #
MCR03EZPFX3321
JLCPCB Part #
C308244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS