MCR03EZPFX2871
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03EZPFX2871
JLCPCB Part #
C308233
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS