MCR03EZPFX24R9
MFR.Part #
MCR03EZPFX24R9
JLCPCB Part #
C308227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS