MCR03EZPFX1653
MFR.Part #
MCR03EZPFX1653
JLCPCB Part #
C308203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS