MCR03EZPFX1542
MFR.Part #
MCR03EZPFX1542
JLCPCB Part #
C308200
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS