MCR03ERTJ620
MFR.Part #
MCR03ERTJ620
JLCPCB Part #
C308152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS