MCR03ERTJ560
MFR.Part #
MCR03ERTJ560
JLCPCB Part #
C308150
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS