MCR03ERTJ302
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03ERTJ302
JLCPCB Part #
C308136
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS