MCR03ERTJ300
MFR.Part #
MCR03ERTJ300
JLCPCB Part #
C308135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS