MCR03ERTJ273
MFR.Part #
MCR03ERTJ273
JLCPCB Part #
C308131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS