MCR03ERTJ155
MFR.Part #
MCR03ERTJ155
JLCPCB Part #
C19456615
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS