MCR03ERTF90R9
MFR.Part #
MCR03ERTF90R9
JLCPCB Part #
C19438637
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS