MCR03ERTF5360
MFR.Part #
MCR03ERTF5360
JLCPCB Part #
C308077
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS