MCR03ERTF5112
MFR.Part #
MCR03ERTF5112
JLCPCB Part #
C308076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS