MCR03ERTF4120
MFR.Part #
MCR03ERTF4120
JLCPCB Part #
C19741383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS