MCR03ERTF3920
MFR.Part #
MCR03ERTF3920
JLCPCB Part #
C308070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS