MCR03ERTF38R3
MFR.Part #
MCR03ERTF38R3
JLCPCB Part #
C19468791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS