MCR03ERTF3743
MFR.Part #
MCR03ERTF3743
JLCPCB Part #
C19623992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS