MCR03ERTF3010
MFR.Part #
MCR03ERTF3010
JLCPCB Part #
C308062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS