MCR03ERTF2742
MFR.Part #
MCR03ERTF2742
JLCPCB Part #
C19733610
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS