MCR03ERTF2671
MFR.Part #
MCR03ERTF2671
JLCPCB Part #
C308058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS