MCR03ERTF2432
MFR.Part #
MCR03ERTF2432
JLCPCB Part #
C308055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS