MCR03ERTF2400
MFR.Part #
MCR03ERTF2400
JLCPCB Part #
C308054
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS