MCR03ERTF2371
MFR.Part #
MCR03ERTF2371
JLCPCB Part #
C308053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS