MCR03ERTF2320
MFR.Part #
MCR03ERTF2320
JLCPCB Part #
C19461218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS