MCR03ERTF2261
MFR.Part #
MCR03ERTF2261
JLCPCB Part #
C19472908
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS