MCR03ERTF1823
MFR.Part #
MCR03ERTF1823
JLCPCB Part #
C19540543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS