MCR03ERTF1820
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03ERTF1820
JLCPCB Part #
C19730558
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS