MCR03ERTF1692
MFR.Part #
MCR03ERTF1692
JLCPCB Part #
C308044
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS