MCR03ERTF1690
MFR.Part #
MCR03ERTF1690
JLCPCB Part #
C308042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 169Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS