MCR03ERTF1433
MFR.Part #
MCR03ERTF1433
JLCPCB Part #
C19519686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS