MCR03ERTF1430
MFR.Part #
MCR03ERTF1430
JLCPCB Part #
C19738282
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS