MCR03ERTF1400
MFR.Part #
MCR03ERTF1400
JLCPCB Part #
C19747178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS