MCR03ERTF1152
MFR.Part #
MCR03ERTF1152
JLCPCB Part #
C19729275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS