MCR03ERTF1103
MFR.Part #
MCR03ERTF1103
JLCPCB Part #
C19537458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS