MCR03ERTF1070
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR03ERTF1070
JLCPCB Part #
C19582748
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS