MCR01MZPJ105
MFR.Part #
MCR01MZPJ105
JLCPCB Part #
C509690
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS