MCR01MRTJ683
MFR.Part #
MCR01MRTJ683
JLCPCB Part #
C224478
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 683Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS