MCR01MRTJ123
MFR.Part #
MCR01MRTJ123
JLCPCB Part #
C20509313
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS