MCR01MRTJ100
MFR.Part #
MCR01MRTJ100
JLCPCB Part #
C308012
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS