MCR01MRTF3602
MFR.Part #
MCR01MRTF3602
JLCPCB Part #
C19299394
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS