MCR01MRTF24R9
MFR.Part #
MCR01MRTF24R9
JLCPCB Part #
C19536545
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS