MCR006YRTJ822
MFR.Part #
MCR006YRTJ822
JLCPCB Part #
C4263517
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS