MCR006YRTJ685
MFR.Part #
MCR006YRTJ685
JLCPCB Part #
C19550050
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS