MCR006YRTJ560
MFR.Part #
MCR006YRTJ560
JLCPCB Part #
C19555586
Description
-55℃~+125℃ 50mW 56Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS