MCR006YRTJ225
MFR.Part #
MCR006YRTJ225
JLCPCB Part #
C19406821
Description
-55℃~+125℃ 2.2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS