MCR006YRTJ205
MFR.Part #
MCR006YRTJ205
JLCPCB Part #
C19323600
Description
-55℃~+125℃ 2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS