MCR006YRTF3002
MFR.Part #
MCR006YRTF3002
JLCPCB Part #
C19428601
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS